Zastosowanie antykoncepcji awaryjnej 86 godzin po stosunku

witam mam problem po stosunku w dni płodne mielismy pecha bardzo boje się ze jestem w ciąży tabletke po wzielam 86godzin po stosunku bo zle obliczyłam godziny po zarzyciu tabletki zauwazylam dopiero ze godziny zle zostały obliczone czy jest jakies ryzyko po tej tabletce

Mikołaj Cyganok

Istotą stosowania antykoncepcji "awaryjnej" jest przyjęcie tabletki do 72h po stosunku, a nie dokładnie 72h po stosunku. Proszę udać się do swojego ginekologa i opowiedzieć mu o zaistniałej sytuacji.