Zastosowanie Escapelle po pęknięciu prezerwatywy

Witam, kochałam się z mężem (dn. 21.12) pękła prezerwatywa, natychmiast pojechałam po escapalle i zażyłam tabletkę ok 2 godz po stosunku. dziś mija tydzień od tego zajścia a ja zaczęłam krwawić jak podczas miesiączki - czy to normalna reakcja? Dodam, że przez ten tydz. czułam się doskonale, żadnych wymiotów lub innych dolegliwości nie miałam po zażyciu tabletki

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jak najbardziej jest to możliwe. Prawdopodobnie jest to związane z wahaniami hormonalnymi.