Zastosowanie preparatu poronnego a wodnista wydzielina

Witam. Wzielam tabletki poronne ar... Po pierwszej dawce troche brzuch mnie bolał, a po drugiej dostalam lekkiego krwawienia i gdy sie nachylilam poczułam jakby cos ze mnie wyleciało wiec poszłam do toalety, jak usiadłam na sedes to cos wylecialo sporego z mojej pochwy a na podpasce mialam wode z domieszka krwi po tym zaczelam mocniej krwawic ale skurcze ustapiły. Po kilu dniach zaczela mi leciec woda z piersi. Co to za woda na podpasce? I dlaczego leci mi woda z piersi? Czy wylecial zarodek ?

Małgorzata Panek

Pani objawy mogą wynikać z zastosowania leku porannego. Wyciek z piersi może być związany z zaburzeniami hormonalnymi. Natomiast skurcze i skrzepy krwi świadczą o poronieniu.
Proszę udać się do ginekologa.
Pozdrawiam