Zastraszanie dziecka w szkole

witam prosze o pomoc .7 letni syn coraz bardziej się wycofuje .W szkole jest chlopiec ,ktory go bije ,zastrasza,odcięga od niego kolegow ,pani nie widzi problemu,powtarza ,ze szymon do niego się nie zbliza Syn stal sie lękliwy.Jesli zostawie go w tej szkole juz dobrze nie będzie ,jesli przepisze tez dobrze nie bedzie,bo tam juz wszyscy się znają on będzie nowy
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Sytuacja jest trudna, rozumiem to. Nie mniej jednak TAK nie można tego zostawić. Proponuję aby porozmawiała Pani z dyrekcją szkoły oraz pedagogiem.