Zastrzyk antykoncepcyjny Depo provera po porodzie

Witam serdecznie jestem 4 miesiące po porodzie. 6 lutego dostałam zastrzyk antykoncepcyjny depo pravera. W razie plamień miałam brać przez 5 dninestrofem. Dodam, że karmię piersią, miesiączki przed ptrzymaniem zastrzyku nie dostałam. Niestety od paru tygodni ciąglę plamie, dziś zaczęły się nawet krwawienia. czy podczas stosowania zastrzyku można dostać miesiączkę? Czy jest to normalne, że plamienia utrzymają się?

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Jeśli nie doszło do poprawy po leczeniu zgodnym z zaleceniami lekarza, wskazana jest ponowna konsultacja u ginekologa.