Zatkane ucho a płyn Aurivox

Witam. Wczoraj użyłem płynu AURIVOX do czyszczenia uszu. Niestety, do teraz jedno ucho jest zatkane, całkiem, co jakiś czas się delikatnie oddytka (lecz nie całkowicie). Próbowałem płukać woda, pomogło tymczasowo. Wydaje mi się, że może to być problem ciśnienia, gdyż bardzo delikatne użycie pałeczek nie pomaga, ani masowanie ucha. Pomocy

Proszę udać się do lekarza pierwszego kontaktu, należy wykluczyć obecność czopa woskowinowego