Zatkane ucho, ciężkość podczas oddychania a możliwe przyczyny

Witam, od jakiegoś tygodnia borykam się z różnymi dolegliwościami, który przeszkadzają mi w życiu co dziennym. A mianowicie gdy wstaję rano czuje ze moje serce jest obciążone tzn. ciężkie. Boli mnie dziwnie głowa, mam zatkane prawe ucho, od czasu łapie mnie cięzki oddech tzn. ciezko mi się oddycha, czasem tez czuje metaliczny posmak, nie mam apetytu a teraz mam bol w okolicach szyji po prawej stronie pod uchem zaraz pod szczęką. Proszę o pomoc .

Lek. Bartosz Małek

Szanowny Panie,
Mnogość objawów wymaga kompleksowej diagnostyki. Wymagana jest konsultacja internistyczna.