Zatkany nos u 3-letniego dziecka a ząbkowanie

Zatkany nos u 3-letniego dziecka Chodź kataru nie widać najgorzej w nocy chrapanie próbowanie lapac oddech nosem ale wtedy sa chrzakania i zostaje oddychanie przez buzię a raczej tak pół na pół.. Dodam że widać wychodzące piątki czy to może byc przyczyna.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do laryngologa. Prawdopodobnie ma to związek z przerostem migdałów lub skrzywieniem przegrody nosa.