Zator w nodze a operacja bajpasów

Mój maż(45) miał zator w nodze przeszedł operację bajpasów w szpitalu uniwersyteckim w Galwey.Operacja niestety nie udała się.Na drugi dzień wykonano następny zabieg,który też się nie udał.Teraz powiedziano nam że pozostała tylko amputacja nogi przed lub za kolanem.Mam pytanie czy to jest wszystko co można było zrobić może jest jeszcze jakaś szansa na uratowanie tej nogi??????????proszę o szybką odpowiedz mam mało czasu BARDZO DZIĘKUJĘ.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Pytanie to znacznie przekracza możliwości naszego forum. Nie mam podstaw wypowiadać się w tej sprawie. Niestety w tej sprawie decyzja lekarzy może być uzasadniona.