Zatrucie alkoholowe i wymioty oraz początki grypy

Witam. Trzy dni temu miał ostre zatrucie alkoholowe, wymiotowałam cały dzień odwadniając. Ale wyleczyłam to lecz czuję, że bierze mnie grypa. Ale najbardziej co mnie frustruje to ból mięśni podbrzusza (okolice jajników). Nie mogę kaszleć ani kichnąć. Co mam robić_

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W tej sytuacji można doraźnie przyjmować leki przeciwbólowe a także uzupełnić braki mikro i makroelementów utraconych w wyniku wymiotów.