Zatrucie i ból zęba u 24-latka

Witam. Dzis rano udaem sie do dentysty z bolem zeba, po ogledzinie dentysta uznal ze zeba nalezy zatruc. po zabiegu bol ustapil i wrzystko bylo ok. Jednak ze teraz (ok 9 godzin po zabiegu) bol wrocil ze zdwojona sila i tabletka przeciwbolowa niewiele tutaj pomaga. chcial bym sie doweidziec czy to normalne po takim zabiegu czy moze raczej powienienem ponownie udac sie do dentysty, celem dalszej ingerencji w zeba.

Po dewitalizacji ból może jeszcze przez parę godzin występować, ale jeśli nie pomagają środki p/bólowe, to najlepiej udać się ponownie do stomatologa, który to w znieczuleniu wyekstyrpuje miaxgę z kanałów.