Zatrucie marihuaną a leki

Witam. Parę miesięcy temu zatrułem sie marihuaną. Prawdopodobnie były w niej jakies dodatki. Od tego czasu leczę się na arytmię serca. Lekką jak powiedział kardiolog. Czy ten stan kiedyś minie czy będę przyjmował leki całe życie.

Lek. Bartosz Małek

Szanowny Panie,
To zależy od rodzaju arytmii i jej przyczyny. Część arytmii ulega zahamowaniu, część jest przewlekłych. Wskazana jest rozmowa z lekarzem prowadzącym.