Zatrucie po zmieszaniu dwóch różnych leków

Mam pytanie, czy moglam umrzec po zmieszaniu dzienniej dawki escitil jem rano i perazin zazylam o 18-tej a o 21 zapaliłam marihuane? czy moglo mi sie cos stać, bo mam wrazenie ze albo umarlam albo od dwoch dni mam jakas manie, schizofrenie itp? prosze pomożcie

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jak najbardziej takie działanie mogło być zgubne w skutkach.