Zatrzymała mi się miesiączka - nie wiem czy należy więcej jeść czy mniej ćwiczyć bo również ćwiczę?

Witam ! chciałam zapytać co zrobić jeśli po stosowaniu diety w której ograniczałam ilość spożywanych posiłków zatrzymała mi się miesiączką nie wiem czy należy więcej jeść czy mniej ćwiczyć bo również ćwiczę?

KOBIETA ponad rok temu

Jeśli wynik będzie negatywny należy zwiększyć ilość jedzenia. Posiłków powinno być 5 w ciągu dnia, z czego 3 główne muszą być pełonwartościowe i zawierać białko, węglowodany oraz tłuszcze.
W ostatniej kolejności można zmniejszyć aktywność fizyczną.