Zatrzymana waga - co się dzieję?

15 lat, 160 cm wzrostu, waga 60 kg. Stosuję dietę. Dieta nie ma jako takiej nazwy. Zdrowy sposób odżywiania, 5 posiłków dziennie, ostatni o 18. Plus bieganie i rower. Dietę stosuję ok 2 tygodni. Schudłam 4kg i teraz nagle się zatrzymała! Co robić? Czy to już koniec? Mam wrócić do starych nawyków ?
ponad rok temu

Witam,

Twoje BMI wynosi 23,43, co na siatce centylowej odpowiada wartości poniżej 90 centyla, jest więc w normie.
Nie polecam odchudzania w tym wieku, a raczej zwiększenie aktywności fizycznej i unikanie "bomb kalorycznych" (chipsów, paluszków, snacków, fast-foodów, słodyczy, słodzonych napojów).
Podążaj za Piramidą Zdrowego Żywienia
http://www.izz.waw.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=7&Ite... dzieci
Dieta to nie chwilowy zryw, odżywiać się zdrowo powinnaś przez całe życie.

Pozdrawiam