Zatrzymanie tabletki antykoncepcyjnej w gardle a skuteczność

Wzięłam 5 tabletke anty Syndi-35 stanela mi w gardle. Picie duzej ilosci wody nie pomaga, zjedzenie np. kromki tez nie daje efektow. Czy ta tabletka sie rozpuści ? Czy skutecznosc bedzie zachowana czy powinnam wziac druga tabletke.
KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie,
Jeśli tabletka nie została zwymiotowana nie ma potrzeby przyjmowania dodatkowej pigułki. Tabletka, która stanęła w gardle powinna normalnie się wchłonąć. Nie ma powodów do niepokoju. Pozdrawiam.

Szanowna Pani,
Opis stanu klinicznego sugeruje że powinna Pani zasięgnoąć opinii spacjalisty laryngologa.
Niepołknięta tabletka może działać nieprawidłowo.