Zatrzymywanie wody w organizmie po zastosowaniu tabletek Bona Dea

witam, stosuję tabletki antykoncepcyjne Bona Dea. ostatnio przytyłam i wydaje mi się, że to woda, która się zatrzymuje dlatego chciałabym zacząć coś z nią robić. stąd moje pytanie: czy któreś z ziół(które PODOBNO pomagają się pozbyć wody) wchodzi w interakcję z tymi tabletkami : mniszek krwawnik pokrzywa borówka brusznica brzoza brodawkowata skrzyp nawłoć dziękuję za odpowiedź

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Wyżej wymienione nie wpływają na skuteczność antykoncepcji.