Zaufanie do męża podczas leczenia uzależnienia od narkotyków

mój mąż bierze narkotyki podejrzewam amfetamine przyznał się sam i powiedział że chce z tym skończyć ale nie chce iść na terapie czy powinnam prosić go by robił badania na zawartość narkotyków czy poprostu zaufać względu że się sam przyznał że ma problem

Mgr Patrycja Stajer

Jeśli to amfetamina, to możesz go po prostu obserwować. Rozszerzone źrenice, nadmierne pocenie, unikanie wzroku, częste zmiany nastroju, brak apetytu, częste palenie (jeżeli pali papierosy).

Pozdrawiam

Franciszek Bartkiewicz

Witam,

jeśli Pani mąż ma problemy z uzależnieniem od narkotyków, jest bardzo wątpliwe, by sam sobie poradził z tym problemem. Zachęcam do porozmawiania z nim o tym, by jednak skorzystał z profesjonalnej pomocy.
Pilnowanie męża to trochę takie ‘porywanie się z motyką na słońce’ – osoba uzależniona zawsze znajdzie sposób by zażyć narkotyk, a bycie takim kontrolerem z pewnością szybko wykończy Panią nerwowo.

Pozdrawiam,
Elwira Chruściel