Zauroczenie ludźmi o złych charakterach

Witam.Dlaczego podobaja mi sie "zle" charaktery a nie tacy ludzie,ktorzy sa pomocni ,maja dobre serce?Jestem w zwiazku z dobrym czlowiekiem.Zwiazek ten jest nudny i bez emocji.Wszystko jak byc powinno.Nie wiem czy wytrwam w tym dalej.Co robic?Isc do psychologa?

Witam
Jednak nie jest wszystko jak być powinno skoro ma Pani takie odczucia.Oczywiście wizyta u psychologa jest chyba najtrafniejszym rozwiązaniem.
Pozdrawiam B.K

Witam,
trudno odpowiedzieć na nurtuące Panią pytanie bez wnikliwej rozmowy. Rozumiem, że monotonnia Pani przeszkadza, czytam, że potrzebuje Pani adrenaliny "złych"charakterów i wrażeń. Do psychoterapeuty warto sie wybrać tylko wówczas, jesli opisywany stan rzeczy Pani przeszkadza bądź wywołuje problemy w życiu codziennym.
Pozdrawiam