Zawirowania w głowie i bóle kości czołowej przy zaburzeniach lękowych

Witam, mam zaburzenia lękowe, jestem osobą nerwową, trudno przychodzi mi radzenie sobie z problemami. Od 2 lat mam częste zawirowania w głowie, będąc na zewnątrz, po zaburzeniach lękowych( wywołanych konkretnym bodźcem) doszły bóle kosci czołowej przy dotyku. Jak sobie z tym poradzić?

Dzień dobry!

O wszystkich niepokojących objawach warto i zależy rozmawiać zarówno z lekarzem psychiatrą oraz psychologiem-psychoterapeutą. Drogą leczenia zaburzeń lękowych i związanych z nimi objawów jest właśnie farmakoterapia oraz psychoterapia.

Pozdrawiam!