Zawroty głowy a kuracja antybiotykowa na boreliozę

witam moj 12 letni syn miesiąc temu miał stwierdzoną boreliozę. Brał przez 21 dni unidox -a potem przez 3 dni azymycin. Teraz tydzien po zakonczonej kuracji jest osłabiony, ma zawroty głowy. Czy to efekt po antybiotykowy czy poprostu kuracja była nieskuteczna. Borelioza była stwierdzona na podstawie rumienia i wyników badań krwi

Magdalena StusiĹska

Najprawdopodobniej jest to tylko osłabienie- ale jeśli objawy nie będą ustępować lub będą się nasilać należy udać się do lekarza.

Witam. Po tak długiej antybiotykoterapii przez 2 do 3 tygodni organizm może się regenerować. Jeśli dołączą się inne objawy albo będą się utrzymywać dłużej proszę odwiedzić prowadzącego lekarza