Zawroty głowy a niepokój

Witam. Moje objawy sa dosc trudne do opisania. Czasem robi mi sie niedobrze (wlasnie niedobrze a nie slabo) cisnienie wtedy rosnie,mam wrazenie ze podłoga faluje mi pod stopami,dretwieja mi nogi,zwlaszcza prawa. Czuje wtedy duzy niepokoj,mam mysli ze zaraz umre. W grudniu z tego powodu trafilem do szpitala na oddzial wewnetrzny,dodatkowym objawem byly zawroty glowy. Badania nic nie wyjasnily,w styczniu przebywalem na neurologii i tam tez nic nie stwierdzono. Co mi jest? Pozdrawiam.

Małgorzata Panek

Czy w Pana życiu zaszły jakieś znaczące zmiany? Nowa praca? Problemy rodzinne? Pana objawy mogą wynikać ze stresu. Wskazana byłaby wizyta u psychologa lub psychiatry. Pomógłby on Panu odnaleźć przyczynę dolegliwości.
Pozdrawiam

Aleksander Ropielewski

Bez oceny dotychczas wykonanych badań dodatkowych i dokładnego wywiadu lekarskiego nie jestem w stanie wnieść nowych informacji lub pomysłów rozpoznania. Jedyne co mogę zasugerować to dalsze próby wyjaśnienia sytuacji przy pomocy specjalistów oraz wykluczenie podłoża psychogennego.