Zawroty głowy, bladość, kołatanie serca a obniżony poziom hemoglobiny

Witam mam 50 lat i od roku towarzyszą mi zawroty głowy i bladość twarzy, kołatanie serca, osłabienie..hemoglobina do 11, Fe dolna granica ale ferrytyna 9, brałam żelazo hemowe a ostatnio Actiferol...hemoglobina bez zmian. Jaki preparat powinnam przyjmować?

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Podawane przez Panią objawy mogą być związane z niedokrwistością. Proponuję skonsultować się z lekarzem internistą, który na podstawie wyniku badania morfologii krwi oceni, z czym związana jest Pani niedokrwistość oraz włączy ewentualne leczenie.