Zawroty głowy, ból uszu i zaburzenia równowagi

Witam. Od ok.3 lat mam potworne zawroty głowy,najgorzej jest gdy na polu jest chłodno i wieje zimny wiatr,wówczas zaczynają strasznie boleć uszy,do tego zawroty i ścisk głowy,zaburzenia równowagi,(idę chwiejnym krokiem) zaburzenia widzenia i często nadwrażliwość na światło słoneczne i sztuczne. Proszę o radę co może być przyczyną. Dziękuję. Pozdrawiam Jola
ponad rok temu

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam,
Opisywane dolegliwości mogą świadczyć o zaburzeniach błędnika, narządu odpowiadającego za poczucie równowagi. Powinna się Pani zwrócić z problemem do laryngologa, który na podstawie badania klinicznego i badań dodatkowych będzie w stanie dokładnie zidentyfikować przyczynę i wdrożyć odpowiednie leczenie.