Zawroty głowy, bolesność szyi a możliwe dolegliwości

witam mialam robione wiekszosci badań i wyniki wyszły ok byłam równiez u neurologa i powiedział ze jest wporządku, mi sie strasznie kreci w glowie zyje tak jakby za szklem w innym swiecie i caly czas boli mnie glowa mam zatkane uszy i czasem szumy w uszach,boje sie gdziekolwiek wyjść bo wydaje mi sie ze zemdleje, w domu tez tak mam.Dodam ze boli mnie strasznie szyja z tylu czasem jakby piecze Prześwietlenie wykazalo rotoskolioze kręgosłupa piersiowego.Często mam wrazenie ze cieżko mi sie oddycha

Dolegliwości wymagają konsultację kardiologa przy prawidłowym wyniku należy konsultować się z psychologiem lub psychiatrą. Pozdrawiam