Zawroty głowy, dreszcze i stres

Witam. Do jakiego lekarza powinnam się skierować? Mam zawroty głowy, dreszcze gdy jestem bardzo zestresowana. Stresuje mnie bardzo wiele rzeczy. Mój partner określa je jako błahostki, lecz ja i tak nie potrafię uspokoić emocji. Zdarzają mi się nawet wymioty w czasie stresu. Pozdrawiam, Anna

Witam, powinna się Pani skonsultować z lekarzem psychiatrą, gdyż prawdopodobnie chodzi o sferę emocjonalną, warto także skonsultować się z psychologiem, lekarz psychiatra może wystawić Pani skierowanie by mogła Pani odbyć wizytę w ramach NFZ. Do psychiatry nie potrzebne jest skierowanie. Pozdrawiam.