Zawroty głowy, duszności i stwierdzenie nerwicy

3 mies. temu dostałam nagle ataku duszności,kręciło mi się w głowie,puls ponad 100,piekło mnie ciało i głowa.Lekarz internista stwierdził ze to nerwica.Zrobiła szereg badan,TK głowy,tarczycę,rtg kregow szyjnych,doopler tętnic szyjnych itd.Psychiatra przepisal mi Citabax 10,biorę go 10tyg i chodze na psychoterapie,ataki minely ale martwi mnie to ze do dzis zostaly zawroty glowy cały czas,nie wiem chyba psychogenne,tak je mozna nazwac. Jakie bad.zrobic pod katem zawrotow?Moze to nie psychogenne?

Dzień dobry,

Najlepiej porozmawiać o tym ze swoim terapeutą / lekarzem, ponieważ oni znają osobiście Pani historię leczenia.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza