Zawroty głowy, duszności, nudności a przyspieszające tętno

Witam. od dwóch tygodni pojawiły się u mnie takie objawy: Zawroty głowy duszności nudności i dziwne uczucie w rękach i nogach i przy tych atakach przyśpiesza mi tętno. Co to może być za choroba? Proszę o odpowiedz.

Lek. Bartosz Małek

Szanowny Panie,
Pana objawy są bardzo niespecyficzne i wymagają oceny przez lekarza podczas konsultacji. Proponuję udać się do internisty.