Zawroty glowy i bóle w klatce piersiowej
Witam mam 30 lat od prawie roku mam zawroty glowy i bóle w klatce piersiowej. Czesto mam tez uczucie cierpniecia nog i rak. Mialam robione kilka razy ekg wyszlo dobrze rezonans tylnej jamy czaszki tez nic nie wykazal badania krwi tez w normie a ból nadal meczy i nie pozwala funkcjonowac. Prosze o pomoc.

KOBIETA, 30 LAT ponad rok temu
Lek. Bartosz Małek
66 poziom zaufania
Szanowna Pani,
Najczęstszą przyczyną dolegliwości bólowych klatki piersiowej u osób młodych są zaburzenia nerwowo-mięśniowe lub zmiany w obrębie kręgosłupa piersiowego. Sugeruję konsultację u internisty lub ortopedy, który zdecyduje o dalszym postępowaniu.