Zawroty głowy i nudności podczas położenia się twarzą w dół oraz torbiel jajnika

Witam chciała bym prosić o radę, uczę się na masażystkę, wszystkie ćwiczenia wykonujemy na sobie nawzajem, lecz za każdym razem jak kładę się twarzą w dół czy też normalnie to odczuwam dyskomfort, nudności oraz kręci mi się w głowie. dodatkowo niedawno stwierdzono u mnie torbiel wielkości 11 mm, który charakteryzuje się bólami podbrzusza. Bardzo proszę o radę co mam zrobić

Witam. Zanim zaczniemy szukać patologii proponuję zacząć od prostej zasady nie kładzenia się na brzuchu z pełnym żołądkiem, jeśli to nie pomoże sugeruję udać się do lekarza rodzinnego, zleci podstawowe badania kontrolne i zbada Pania, w międzyczasie proszę wykonać kilka pomiarów ciśnienia tętniczego jeśli ma Pani taką możliwość.