Zawroty głowy i omdlenia

zawroty głowy,nadal..w tym pojawiły się omdlenia ,trzęsienie i lęki -po dwóch wizytach w pogotowiu Ekg dobre..morfologia tez i ciśnienie. Otrzymałam Hydroxizin..i przeszło -nie panowalam nad ciałem ,wczoraj znów pogotowie kolejna dawka tego leku...dzis od rana gdy mi się juz w głowie miesza kladę się...gdy wyjdę przed dom przestrzen się buja ,dlatego wracam do domu.Zarejestrowalam sie do psychiatry ,choc niechętnie mnie rejestrowal. mam tez badanie żył tętniczych -szyjnych i jest dobrze...

Mgr Agata Dusza Psycholog, Opole

Dzień Dobry
Jeśli Pani wykluczy wszystkie przyczyny somatyczne swoich objawów, można będzie stwierdzić, że wskazują na nerwicę. Wtedy wizyta u psychiatry jest bardzo wskazana. On poda Pani leki, które zmniejszą objawy tak aby Pani mogła funkcjonować normalnie. Jednak najlepsza metodą leczenia tego zaburzenia jest psychoterapia. Dzięki niej nie tylko pozbędzie się Pani objawów, ale tez znajdzie Pani przyczynę zaburzenia, co powoli się Pani wyzwolić z problemu.
Pozdrawiam
Agata Dusza