Zawroty głowy i palpitacje serca u 33-latki

mecza mnie zawroty glowy oraz palpitacje serca,mam 33 lata,zadnych innych problemow zdrowotnych

Marta Mielniczuk

Witam, Pani objawy są bardzo niespecyficzne. Należałoby pogłębić wywiad. Może to być odwodnienie i zaburzenia elektrolitowe, może być reakcja na stres, albo zaburzenia rytmu serca. Jeśli objawy są dokuczliwe i jest Pani nimi zaniepokojona należy się udać do lekarza POZ. Pozdrawiam