Zawroty głowy i podwójne widzenie

Witam mam 18 lat od jakiegoś czasu kręci mi się w głowie widzę podwójnie i boli mnie prawa zatoka na czole jedna strona. Również trzęsie mi się powieka prawa strona

Należy zgłosić się do lekarza pierwszego kontaktu celem wykonania podstawowych badań krwi i ewentualnie konsultacje neurologa i laryngologa, pozdrawiam