Zawroty głowy i problemy z oddychaniem

Witam.Od kilku lat męczą mnie zawroty głowy jeśli tak mogę to ująć.Podczas takiego "zaćmienia"nie potrafię nic powiedzieć,robi mi się strasznie gorąco ale wiem co się wokól mnie dzieje.Mam 29 lat i jestem kobietą.Najgorzej jest rano,oddycham bardzo ciężko i głośno,próbuję to uspokoić.te"zawroty"trwają po kilka,kilkanaście sekund i nie dają mi żyć.Jestem też bardzo przeczulona na dźwięk,jak jest głośno to też czasami mam "ataki".Tomograf głowy, neurolodzy i test uszu nic.Proszę o pomoc.Marta

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Trudno Mi postawić jednoznaczną diagnozę tylko i wyłącznie po Pani opisie dolegliwości. Podobne objawy mogą wskazywać na problemy krążeniowe lub na objawy nerwicowe. Warto w pierwszej kolejności wykluczyć nieprawidłowości związane z sercem i układem krążenia.