Zawroty głowy i problemy z oddychaniem po zapaleniu papierosa

Witam Ostatnio na imprezie zapaliłem papierosa i miałem zawroty głowy a teraz mam problemy z oddychaniem a dokładnie ze złapaniem powietrza,dodam że jestem alergikiem i mam 24 l.Czy to wina papierosa?czy to znaczy że nie moge palić?

nikotyna zawarta w tytoniu powoduje obkurczenie naczyń-zalecem rzucenie palenia. Nie koresponduje to z alergią- no chyba, że występowało by uczulenie na składniki ty76toniu- tym bardziej warto nie palić :P