Zawroty głowy i szumy w uszach u 70-latki

Zauważyłam u siebie,od jakiegos czasu zawroty głowy,szumy w głowie,ćmiący ból głowy oraz przy oczyszczaniu nosa plamki krwi.Co może być tego przyczyną. Pozdrawiam .Wanda

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Zawroty i ból może być związany z zaburzeniami przepływu krwi do mózgu, chorobami mózgu, chorobami błędnika i innymi. Sugeruję konsultację u internisty, który zróżnicuje Pani objawy i skieruje Panią do odpowiedniego specjalisty.