Zawroty głowy i uczucie miękkich nóg u 52-latki

Witam. Kilka dni temu dostałam silnych zawrotów głowy, uczucia miękkich nóg, bez bólu, bez wymiotów, trochę podskoczyło ciśnienie ( 179/97). Pogotowie zabrało mnie do szpitala. TK / MRI mózgowia, echo serca, doppler tt szyjnych i kręgowych, holter, badania krwi - wszystko w normie. Bez zaburzeń typowych dla mini udaru/udaru czyli zaburzenia mowy, czucia, ruchu, rozumienia itp. Rozpoznanie - wygląda na mini udar (??!!? brak objawów na początku, w trakcie i później) Mam od kilkunastu lat przesunięte dwa kręgi kręgosłupa szyjnego, przepuklinę na odcinku piersiowym, szumy w uszach.... Po tym ''ataku'' ( tydzień temu) ciągle mam zawroty głowy ( mniej lub bardziej ale nie tak jak w czasie tego ataku ! ) miękkie nogi.. Co mogło być w takim razie przyczyna ataku i teraz dalszych dolegliwości j.w ??? Mam 52 lata.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Proszę skonsultować wyniki ze szpitala z neurochirurgiem, żeby potwierdzić lub wykluczyć czy te nieprawidłowości w kręgosłupie mogły być przyczyną Pani dolegliwości?