Zawroty głowy i wysokie ciśnienie - co to może być?

Witam mam nerwice lekowa od 8 lat ostatnio 2 msc temu przezylam cos mega dziwnego wstalam o 13 po 8 h snu bezsennosc . Od rana mega zawroty glowy biire metocard 25mg rano moje ciśnienie nie spadlo a jednak mega zawroty głowy duzy lęk przez caly dzien nie przeszlo dopiero na 2 dzień wstalam z płaczem chodziłam prawie upadajac serce mi bilo bardzo wolno co to moglo byc czasem sie to jeszcze powtarza ale nie az tak silnie.czesto jestem bardzo oslabiona i serce mi wolno bije a jak wstaje bije szybko czuje przy tym rozmazany obraz lęk zawroty głowy tak jak bym nie żyła.

Lek. Bartosz Domagała

Proszę udać się do lekarza pierwszego kontaktu bądź psychiatry celem modyfikacji leczenia psychiatrczynego- duże prawdopodbienstwo, że objawy spowodowane są nerwica. Należy pogłębić wywiad i zrobić odpowiednie badania