Zawroty głowy, mdłości, zaburzenia widzenia a płyn w zatoce klinowej

Witam,od wielu tygodni mam silne bóle głowy(tył),zawroty ,mdłości,zaburz.widzenia, po kilku krokach robi mi się słabo jak bym miała zemdleć.Badanie MR wykazało tylko "niewielki poziom płynowy w zatoce klinowej" czy to lub szerokie centralne wypuklinyL4/L5 L3/L4 L5/S1 (uciskające worek oponowy) zwężenie przestrzeni C5,C6(zwyrod. kręgosłupa 14lat)mogą powodować aż takie dolegliwości nasila sie po wysiłku(nadciśnienie,niedokrwistość,niedoczyność tarczycy niewydolność żył i od 4 lat stolce z krwią)

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Objawy niekoniecznie muszą wynikać ze zmian w obrębie kręgosłupa. Pani objawy mogą być związane z niedokrwistością. Wskazana jest wizyta u internisty, który zdecyduje o dalszym postępowaniu.