Zawroty głowy, nudności i lęki po spożyciu alkoholu

Witam, mam problem bo sytuacja z którą się spotkałem jest dla mnie czymś nowym... Mianowicie jak każdy lubię czasami wypić i wiem jak przebiega kac ale to co dzieje mi się od wczoraj to jakaś porażka... Zacznę od początku, w piątek wypilismy z kolegami jakąś tam ilość alkoholu, w sobotę napilismy się taniego wina w dużych ilościach i w niedziele również mieliśmy okazję i tam pochłonąłem.... Bodajże 0.7l wódki na głowę i dwa piwa, wczoraj po przebudzeniu myślałem że umrę, cały dzień przelezalem w łóżku, zawroty głowy, nudnosci, lęki, cały dzień piłem wodę z cytryna i przyjąłem dwie porcje nervosolu bo panika która mnie ogarnęła była okropna, cała noc nie spałem bo się bałem że umrę, nie mogłem zamknąć oczu, myślałem że dzisiaj będzie lepiej ale jak narazie jest dalej masakra, pojechałem do pracy i już dwa razy wymiotowalem, boli mnie brzuch, duszności i lęki mam nadal, boję się że zaslabne, ledwo chodzę.... Czy taki stan jest czymś normalnym? Czy jest to jakiś silne zatrucie alkoholowe bo naprawdę takie kaca to nigsy nie miałem...

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Może to mieć związek ze zbyt duża ilością spożytego alkoholu oraz z tym że spożywa go Pan często. Zalecałbym trzymiesięczną abstynencję. Pozdrawiam.