Zawroty głowy, osłabienie i przyspieszona akcja serca

witam,od jakiegos czasu mam zawroty glowy nie sa one silne ale nie moge norm funkcjonowac.jestem oslabiona nie mam na nic sily.robilam bad i sa w porzadku.przy tym mam co jakis czas przyspiesz akcje serca.szybko sie mecze:(nie wiem co jest przyczyna.moze niskie cisnienie?zawsze bylam niskocisnieiowcem.mam tez lek ze jak zle sie poczuje ze strace przytomnosc albo cos mi sie stanie.co nie daje mi spokoju.czasami tez pojawia sie kl;ucie w klatce piersiowej.a moze to cos z sercem?dziekuje za odpowie

Mikołaj Cyganok

Witam! Wyżej wymienione objawy rzeczywiście mogą powodować Pani niepokój. Sugeruję niezwłocznie udać się do lekarza rodzinnego, który zbierze dokładny wywiad, zbada Panią a w razie potrzeby zleci wykonanie dodatkowych badań lub w razie wątpliwości diagnostycznych, skieruje do specjalisty.