Zawroty głowy, pisk w uszach oraz ból głowy

Witam, od kilku (ok. 2-3) tygodni mam biegunkę, zawroty głowy, słyszę pisk w uszach i czasami towarzyszy temu ból głowy. Zawroty głowy występują czasami, są lekkie, ale niekiedy nagle stają się b. silne na krótką chwilę. Często słyszę pisk w uszach (szczególnie w nocy). Czasami, najczęściej w pozycji leżącej, towarzyszy mi dziwne uczucie w głowie, którego nie potrafię zidentyfikować, jednak najbardziej przypomina mi odczucie spadania (Zryw miokloniczny). Proszę o pomoc.
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Sugerowałbym aby udać się do neurologa. Z pewnością konieczne będzie badanie obrazowe głowy. Najlepszym wyjściem byłoby wykonanie MR głowy. Proszę nie bagatelizować tych objawów, ponieważ mogą one być w rezultacie niebezpieczne dla zdrowia.