Zawroty głowy, piszczenie w uszach, utraty przytomności

Witam Straciłam 8 bliskich mi osób w bradzo krótkim czasie. Do tej pory nie mogę sie z tym pogodzić w dodatku moja przyaciółka stała się dla mnie wrogiem :( Od tamtego czasu minął rok. Przez ten czas zauwazyłam u siebie dziwne objawy: zawroty głowy, piszczenie w uszach, stany jak przed utrata przytomności, bóle głowy. Czasami jeszcze przed wstaniem z łóżka myslę o tym jak będę się dzisiaj czuła i wtedy zaczyna sie to bujanie w glowie. Czy to jest nerwica lękowa?

Dzień dobry,

Bez osobistego badania, nikt nie może postawić diagnozy. Stąd jak najbardziej namawiam na skorzystanie z wizyty konsultacyjnej u lekarza psychiatry, który - jeżeli będzie taka konieczność - zaproponuje Pani odpowiednią metodę leczenia (np.: farmakoterapia i/lub psychoterapia). Pomoc może Pani uzyskać np.: w Poradni Zdrowia Psychicznego lub prywatnie.