Zawroty głowy po pochyleniu się

zawroty głowy teściowej dzień dobry chciałabym się dowiedzieć co może być przyczyną zawrotów głowy, przy każdym pochylaniu się i wyproście kręci się mojej teściowej w głowie, wyniki ma wszystkie w normie żadnych zmian w kręgosłupie. lekarz neurolog przepisał tabletki na zawroty ale to nic nie pomogło. na rezonansie nic nie wykazało. teściowa jest aktywną kobietą ale przez te zawroty niestety boi się ćwiczyć, dodam że ma refluks żołądka. Jak jej mam pomóc?? będę wdzięczna za odpowiedź

Warto wykonać badanie usg tt.dogłowowych m.Duplex -Doppler z oceną naczyń dogłowowych ( w tym próby czynnościowe).I dalsza opieka u specjalisty neurologa.
Warto też udać się laryngologa celem wykluczenia przyczyn o innym niż neurologiczne podłożu.
Pozdrawiam