Zawroty głowy po podróży ze Skandynawii do Polski

Zmiany klimatyczne. Chodzi o to ze mieszkam w Skandynawi i od czasu do czasu jade do PL. Ostatnio w listopadzie kiedy bylam w Pl po paru godzinach zaczelo mi sie krecic w glowie i krecilo mi sie przez caly czas.. Cisnienie okazalo sie mialam ok. Teraz na sylwestra znow bylam w PL i znow to samo... Zawroty glowy mimo iz cisnienie jest dobrze. Wczesniej tego nie mialam , jak temu zapobiec? Teraz jestem juz tu w domu ale caly czas mam zawroty glowy. Prosze o porade

Raczej nie jest to związane ze zmianą klimatu w tym wieku,należy przebadać się u laryngologa i neurologa. Pozdrawiam