Zawroty głowy, przemęczenie, szum w uszach, mrowienie w stopach i uczucie zimna

Witam , od kilku miesiecy mam zawroty głowy , częste przemęczenie mimo wypoczynku , migotanie przed oczami , szum (pisk w lewym uchu), uczucie splątania , Mrowienie w stopach i uczucie zimna .Od kilku miesiecy mierze cisnienie i zawsze mam niski puls , ktory oscyluje w okolicy 55 , wieczorami 50-48. Mimo wypijanej kawy , puls nawet nie drgnie . Ciśnienie w średnio 105/66. Cukier , tarczyca , morfologia , choresterol , ekg w normie , nie palę . Czy niski puls przeslanka do wizyty u kardiologa?

Małgorzata Panek

Niskie tętno występuje u osób młodych, uprawiających regularnie sport, zwłaszcza wyczynowy. W przypadku gdy nie ma omdleń, nie oznacza to nic niepokojącego.
Pana objawy - zawroty głowy i szum uszny wymagają diagnostyki w kierunku zaburzeń błędnikowych. Proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego.
Pozdrawiam