Zawroty głowy, skoki pulsu i zaburzenia widzenia a nerwica

Witam.Ponoć mam nerwicę.Od 5 dni mam dziwne uczucie-czuję się jak naćpana.Kręci mi się w głowie,puls skacze mi kilka razy dziennie,obraz mi miga,czuje jakbym nie była sobą.Stan ten trwa od 5 dni,na chwilę przejdzie i znowu trzyma.Miałam rezonans głowy,tomograf,tarczyca,serce,morfol,jonogram OK.co to jest i jak sie tego pozbyć :-((((

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Mgr Monika Prus Psycholog, Lublin

Witam,
jeśli lekarz, po konsultacji i przeprowadzeniu badań diagnostycznych wykluczy chorobę somatyczną, wówczas należy skonsultować się np. w Poradni Zdrowia Psychicznego i rozpocząć leczenie nerwicy. Główną metodą leczenia zaburzeń lękowych jest psychoterapia, proszę skontaktować się z psychoterapeutą w swoim mieście i umówić się na spotkanie. Terapia daje możliwość pracy nad psychicznymi problemami i negatywnym myśleniem. Wspomaga powrót do równowagi psychicznej, dzięki zmianom błędnych przekonań oraz rozwiązywaniu trudności. Pozdrawiam