Zawroty głowy w miejscach publicznych

Witam . Proszę o pomoc chociaż powiedzieć co mi dolega !! Zacznę od tego ze od dłuższego czasu pojawiają sie u mnie dziwne zawroty głowy głownie w miejscach publiczny . Ostatnio byłem w urzędzie miasta zobaczyłem ile tak jest ludzi odrazu pojawiły sie zawroty głowy przypływ gorąca pot na czole dziwnie mi sie chodziło jakby nogi z waty gdy siedziałem i rozmawiałem przy stanowisku z Panią pojawiło sie uczucie żeby stad wyjsć uciec na powietrze tak samo mam w dużych sklepach i nawet małych .

Witam
Objawy, które Pan opisuje są charakterystyczne dla agorafobii.
W leczeniu tego rodzaju zaburzeń najskuteczniejszym
sposobem dotarcia do przyczyny i znalezienia sposobu rozwiązania
problemu jest podjęcie terapii psychologicznej.
Gdyby chciał Pan porozmawiać o problemie i ewentualnie podjąć terapię
to zapraszam do kontaktu.
Pozdrawiam serdecznie

Witam serdecznie!
Opisane przez Pana objawy mogą wskazywać na trudności o charakterze lękowym. Efektywne radzenie sobie z nimi, może ułatwić między innymi zbadanie tego, kiedy po raz pierwszy pojawiły się takie trudności oraz jaka była ich przyczyna. Warto również pomyśleć nad skonsultowaniem problemu z lekarzem pierwszego kontaktu.

Pozdrawiam!

Witam Pana,
Prawdopodobnie cierpi Pan z powodu zaburzeń lękowych ale "diagnoza internetowa" nie zastąpi diagnozy w bezpośrednim kontakcie. Zachęcam do konsultacji u psychoterapeuty. Będzie mógł Pan dowiedzieć się co dokładnie Panu dolega a także podjąć stosowne działania, żeby poradzić sobie z objawami.
Pozdrawiam serdecznie,
Małgorzata Bukowska

Witam Pana. Opisane przez Pana objawy bardzo Pana niepokoją i utrudniają funkcjonowanie w codziennych czynnościach. Właściwe postawienie diagnozy powinno odbyć się w kontakcie bezpośrednim do którego bardzo Pana zachęcam. Z pewnością w Pana mieście jest psycholog, z którego pomocy może Pan skorzystać. W opisanych przez Pana obserwacjach (tego co się z Panem dzieje) dominującym objawem wydaje się być lęk. Prawdopodobnie w tym kierunku nastąpi rozpoznanie. Proszę nie odwlekać decyzji z wizytą u psychologa bo każda kolejna (podobna do opisanych) dostarczy Panu bardzo trudnych doświadczeń. Pozdrawiam Pana
http://piotrantoniak.pl/