Zawroty głowy w przebiegu nerwicy lękowej

Witam. Od 20 lat leczę się na nerwicę lękową. To mój 3- najdłuższy nawrót tej choroby. Jestem pod opieką lekarza psychiatry. Od ok. 2 tyg, mam zawroty głowy. Głównie po położeniu się, zmianie pozycji podczas snu i przy nagłym wstawaniu z pozycji siedzącej/leżącej. Nie ukrywam,że problem ten jest dla mnie duży. Boję się,że to coś najgorszego. Czy te moje zawroty mogą być kolejnym objawem nerwicy? Od czego zacząć? Gdzie szukać pomocy?Nie zmieniałam leków, nic nowego nie wydarzyło się w moim życiu.

Witam,

Zawroty głowy mogą być objawem nawracającej nerwicy. Oprócz kontaktu z lekarzem psychiatrą i braniem leków dobrze byłoby aby skorzystała Pani z wizyt u psychoterapeuty po to aby nauczyć się radzić z objawami nerwicowymi.

Pozdrawiam serdecznie,

Anna Mochnaczewska

Dzień dobry,

Proszę znaleźć psychoterapeutę w swojej okolicy i udać się na konsultację, która być może zakończy się wspólną decyzją o podjęciu leczenia.
W internecie dostępna jest również lista certyfikowanych psychoterapeutów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.