Zawroty głowy, wymioty a podejrzenie ciąży

tydzień z moim chłopakiem trochę się bawiliśmy, ale mi tu nie chodzi o seks, tylko całowaliśmy się i w ogóle, on mi palcówkę , a ja jemu dobrze i w pewnym momencie z jego penisa popłynęła sperma, ale na jego ręce. I na tym zakończyliśmy. Po upłynięciu godziny znów zrobiliśmy to samo. Czy ja mogłam zajść w ciążę z tego powodu, że miał spermę na swoich rękach, potem zrobił mi palcówkęlokres mam dopiero na 18 lutego. Trochę mnie to martwi, ponieważ we wtorek mialam zawroty glowy i odruch wymiotny.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Możliwe jest przeniesienie plemników w trakcie pettingu. Wskazane jest wykonanie testu ciążowego.